Seznam produktů výrobce Ultrabreathe

Ultrabreathe - špičkový trenér dýchacího svalstva

Ultrabreathe je odporový přístroj pro trénink dýchacího svalstva. Zvyšuje výkon a výdrž sportovce, fyzickou a psychickou pohodu. Jednoduchý přístroj významně posiluje respirační kapacitu plic, bránici a dalších svaly, pohyb krve a regeneraci mezi úseky sportovního výkonu.


Ultrabreathe je využíván v rámci respirační fyzioterapie indikované lékaři při řadě onemocnění a poruchách dýchací soustavy. Prospěje také sportovcům – a to jak vrcholovým, tak nadšencům pro outdoorové a multisportovní aktivity. Přístroj je v neposlední řadě vhodný pro běžnou populaci pro zvýšení fyzické a rovněž psychické odolnosti při zvládání stresových situací.


První Ultrabreathe byl vyroben v  roce 1997 a od té doby je v mnoha variantách užíván více než 350 000 uživateli v řadě zemí. Přístroj Ultrabreathe ™ je patentován (patentovaný systém Comfort Valve pomáhá odpor blízký přirozenému dýchání). Výrobek je vybaven CE certifikátem a registrován ve Velké Británii Medicines & Healthcare Regulatory Agency a v USA ve FDA jako zdravotnické zařízení třídy 1. Je vyráběn v EU ve Velké Británii.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek