Značky Počet značek: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • Grada

  Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice.

  K dnešnímu dni GRADA vydala téměř 8.000 novinek v celkovém nákladu více než 16 milionů knih. Nabídka společnosti GRADA pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Ročně produkuje více než 400 novinek ve více než 29 oborech asi v 90 edičních řadách.

  V její produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

  Důležitou součástí nakladatelské strategie je přinášet odborníkům a širší odborné veřejnosti aktuální znalosti a informace ze všech oborů a oblastí jejich činnosti, znalosti v maximální odborné kvalitě, včas, v optimální formě a rychlé dostupnosti. Autory knih se značkou GRADA jsou proto nejlepší čeští odborníci v daných oblastech. Grada vydává také mnoho překladů významných zahraničních titulů. Z nabídky GRADA si tedy pro svou práci potřebné znalosti vyberou nejen vynikající experti a přední odborníci, ale veškerá odborná veřejnost včetně studentů všech stupňů škol a také pro řadu všeobecně praktických témat a publikací i široká veřejnost.

 • HP Cosmos

  Run ahead of time = předběhněte čas!

 • Olympia

  Provozujeme nakladatelství a vydáváme beletrii, ženské romány, detektivky, dětskou literaturu, cestopisy, turistické průvodce a obrazové publikace. Nabízíme knihy z oblasti sportu, zdraví a výživy, jazykového vzdělávání. Prodáváme odborné knihy, sci-fi, fantasy a jiné.

 • Polar

  Polar Smart Coaching... Sportujte chytře!

 • SensLab

  SensLab = měření laktátu s německou kvalitou!

 • Ultrabreathe

  Ultrabreathe - špičkový trenér dýchacího svalstva

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek