Jsme rodinná firma působící na českém trhu od roku 1990. Za tu dobu jsme nasbírali nespočet pozitivních a samozřejmě také negativních zkušeností, které nás posunuly a posouvají blíže k Vám, našim zákazníkům. Specializujeme se na dovoz sportovního a medicínského vybavení renomovaných světových výrobců. Vždy se budeme snažit, abyste od nás odcházeli maximálně spokojeni, obohaceni o nové vědomosti a vždy s tím správným produktem z naší široké nabídky.

Mgr. Pavel Svoboda

Bratr Vojtěcha Svobody, absolvent FTVS UK s bohatou sportovní praxí, specializace na kolektivní sporty a své portfolio zkušeností rozšířil i o praxi plaveckého trenéra, praxi pedagoga na základní a později střední škole. Během tohoto získávání zkušeností se aktivně věnuje hlavně velkoobchodu a prodeji produktů finské firmy POLAR a to již od roku 1996, kdy absolvoval první distributorský meeting ve švýcarském Luzernu a od této doby jich má za sebou cca 30. To ho vedlo k získávání dalši praxe zejména v oblasti sportovního tréninku postaveného na srdeční frekvenci. Dobře ví, že jen zodpovědným přístupem ke svému tělu a poznávání jeho možností dosáhnete svých cílů a vždy se pokusí o své zkušenosti podělit s vámi.

Bc. Vojtěch Svoboda

Bratr Pavla Svobody, absolvent FHS UK. Přestože vystudoval humanitní obor, věnuje se práci se sportovní technikou a ve volném čase tréninku basketbalu mládeže (www.jiznisupi.cz). S prodejem sporttesterů POLAR má zkušenosti již od roku 1994, většina překladů manuálů a software pochází z jeho pera. V naší firmě je nenahraditelným specialistou na osobní váhy TANITA, o nichž Vám skutečně poví téměř vše.

VYSTAVY VYSTAVY HPSKOLENISKOLENI