Software ProTrainer5 Zobrazit větší

Polar ProTrainer5

Nový produkt

Software Polar ProTrainer5

Více informací

4 ks

190,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Tréninkový deník v PC: SW
Kompatibilita s Mac OS: NE
Přenos do SW ProTrainer5: IR port
Přenos z PC do sporttesteru: IR port
Záruční doba: 24 měsíců

Více informací

Software Polar ProTrainer5 nabízí užitečné nástroje pro analýzu jednotlivých tréninků i pro dlouhodobé sledování kondice. Program najde uplatnění pro individuální i týmové sporty, je také vhodný pro vědecké sledování a využití sporttesterů Polar v lékařské praxi. ProTrainer5 je kompletně lokalizován do českého jazyka (včetně nápovědy) a průběžně doplňován o nové užitečné funkce pomocí automatické aktualizace.

Software umožňuje přenést záznamy ze sporttesterů Polar, podrobně rozebrat křivku tepu, rychlosti či nadmořské výšky, sledovat dlouhodobé pokroky, pracovat s kalendářem a tréninkovým deníkem a hodnotit úroveň výkonnosti pomocí testů. Kromě křivky můžete sledovat také rozložení hodnot v jednotlivých zónách nebo podrobný textový výpis všech hodnot uložených do paměti.

SW Polar ProTrainer5 funguje na operačních systémech Windows 32bit i  64bit (2000, ME, XP, Vista, Win 7, Win 8) a MAC (při emulaci Windows).

Přehled sporttesterů, z nichž lze přenášet data do SW Polar ProTrainer5: Polar RC3 GPS, Polar RCX3, Polar RCX5, Polar RS400, Polar RS800(CX), Polar CS400, Polar CS600(X), Polar S610i, Polar S720i, Polar S725(X), Polar S625X, Polar S810i + starší modely Polar

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Polar ProTrainer5

Polar ProTrainer5

Software Polar ProTrainer5

Příslušenství