Segmentální analýza

Špičkové modely z nabídky osobních vah rozšiřují tělesnou analýzu o podrobný přehled svalů a tukové tkáně odděleně v pěti tělesných segmentech: trupu a jednotlivých končetinách.

Segmentální analýza Počet produktů: 4

Podkategorie

  • Tanita RD-545

    Unikátní osobní váha, která kombinuje segmentální analýzu tuku a svalů pro ruce, nohy a trup s bezdrátovým přenosem a ovládáním váhy! Díky využití duální frekvence bioimpedanční analýzy k měření odporu intrabuněčných i extrabuněčných tkání nabízí přesnost srovnatelnou s profesionálními medicínskými analyzátory! Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří tato váha přesně tělesnou hmotnost, procento tělesného tuku, podíl tělesné vody a svalové hmoty, vypočte body mass index, bazální metabolismus, určí metabolický věk a somatotyp, viscerální tuk a hmotnost minerálů v kostech. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 let a výšky 90 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 12 hodin týdně). Výsledky vážení můžete přes Bluetooth 4.0 zaslat do chytrého telefonu pro podrobné vyhodnocení a sledování pokroku. Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA).

  • Tanita BC-601

    Osobní digitální váha Tanita BC-601 pracuje na nejnovější technologii s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Měřením přes 8 elektrodových styčných bodů zobrazuje hodnoty odděleně pro 5 částí těla (obě paže, obě nohy a trup). Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří tato váha procento tělesného tuku, podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí,... Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 AA tužkové baterie a pamětová karta SD s kapacitou 2 GB.

  • Tanita BC-545N

    Osobní digitální váha Tanita BC-545N pracuje na nejnovější technologii s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Měřením přes 8 elektrodových styčných bodů zobrazuje hodnoty odděleně pro 5 částí těla (obě paže, obě nohy a trup). Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří tato váha procento tělesného tuku, podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí,... Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 AA tužkové baterie.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek