Tělesná analýza

Osobní váhy Tanita stanovují tělesnou analýzu velmi přesně dle odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (metodou bioelektrické impedance = BIA). Slabý proud prochází tělem více či méně snadno jednotlivými tkáněmi s různým obsahem tuku, vody, svalové hmoty...

Tělesná analýza Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Tanita RD-953

  Osobní váha, která nabízí přesnost srovnatelnou s profesionálními medicínskými analyzátory! Tanita RD-953 využívá duální frekvence bioimpedanční analýzy k měření odporu intrabuněčných i extrabuněčných tkání. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří přesnou tělesnou hmotnost, skutečné procento tělesného tuku, podíl tělesné vody a svalové hmoty, stanoví kvalitu svalstva, vypočte BMI, bazální metabolismus, určí metabolický věk a somatotyp, viscerální tuk a hmotnost minerálů v kostech. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 let a od 90 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 12 hodin týdně). Výsledky lze přes Bluetooth 4.0 zaslat do smartphone pro podrobné vyhodnocení a sledování pokroku. Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA).

 • Tanita RD-901

  Osobní váha, která nabízí přesnost srovnatelnou s profesionálními medicínskými analyzátory! Tanita RD-901 využívá duální frekvence bioimpedanční analýzy k měření odporu intrabuněčných i extrabuněčných tkání. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří přesnou tělesnou hmotnost, skutečné procento tělesného tuku, podíl tělesné vody a svalové hmoty, vypočte BMI, bazální metabolismus, určí metabolický věk a somatotyp, viscerální tuk a hmotnost minerálů v kostech. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 let a od 90 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 12 hodin týdně). Výsledky lze přes Bluetooth 4.0 zaslat do smartphone pro podrobné vyhodnocení a sledování pokroku. Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA).

 • Tanita UM-040

  Osobní digitální váha s měřením hmotnosti, tělesného tuku a tělesné vody + hodnocením rizik podle standardů WHO. Režim pro dospělé (18 až 99 let) / dětský režim (7 až 17 let). Váhu nabízíme ve dvou krásných designech: decentní bílá a výrazná fialová. Součástí balení jsou 4 minitužkové baterie (AAA).

 • Tanita UM-075

  Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, svalové hmoty a viscerálního tuku. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim pro sportovce (trénink přes 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie.

 • Tanita UM-076

  Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, svalové hmoty, viscerálního tuku a bazálního metabolismu. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim sportovce (trénink nad 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (AA).

 • Tanita BC-570

  Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty a hodnocením somatotypu. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim pro sportovce (trénink nad 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 2 knoflíkové baterie CR2032.

 • Tanita BC-571

  Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty a hodnocením somatotypu. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a výšky 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Dotykový displej (beztlačítkové provedení). Součástí balení jsou 2 knoflíkové baterie CR2032.

 • Tanita BC-582

  Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty a hodnocením somatotypu. Unikátní režim FitPLUS pro ženy. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (AA).

 • Tanita BC-730

  Osobní digitální váha Tanita BC-730 funguje na nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrickou impedancí - BIA) změří tato váha podíl tělesného tuku, tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí... Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 do 17 let) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA).

 • Tanita BC-543

  Osobní digitální váha Tanita BC-543 funguje na nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří podíl tělesného tuku, tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí...Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA).

 • Tanita BC-587

  Osobní digitální váha Tanita BC-587 funguje na nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří podíl tělesného tuku, tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí...Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA). Kapacita vážení je 200 kg!

 • Tanita BC-1000

  Osobní digitální váha Tanita BC-1000 funguje na nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (bioelektrická impedance - BIA) změří podíl tělesného tuku, tělesné vody či svalové hmoty v těle, vypočte bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí... Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 7 let a 110 cm) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně), 4 uživatelské profily. Součástí balení jsou 4 tužkové baterie (typ AA). Kapacita vážení 200 kilogramů!

 • Tanita BC-313

  Osobní digitální váha Tanita BC-313 díky nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou (kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy) změří z vodivosti nepatrného elektrického proudu (tzv. metodou bioelektrické impedance - BIA) procento tělesného tuku, podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle, bazální metabolismus,  metabolický věk, viscerální tuk i hmotnost kostí. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 do 17 let) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 minitužkové baterie (typ AAA).

 • Tanita BC-718

  Osobní digitální váha Tanita BC-718 díky nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou (kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy) změří z vodivosti nepatrného elektrického proudu (tzv. metodou bioelektrické impedance - BIA) procento tělesného tuku, podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle, bazální metabolismus, metabolický věk, viscerální tuk i hmotnost kostí. Režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (od 5 do 17 let) a režim pro sportovce (trénink alespoň 10 hodin týdně). Součástí balení jsou 4 minitužkové baterie (typ AAA).

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek