Příslušenství

Bohatá nabídka šikovného příslušenství ke sporttesterům Polar Vám vyrazí dech!

Příslušenství Počet produktů: 5

Podkategorie

 • Hrudní pásy

  Stále nejpřesnější klasikou je set hrudního elektrodového popruhu a vysílače, který snímá EKG signál tepové frekvence přímo z hrudníku a posílá ho do sporttesteru či jiného kompatibilního zařízení na různých frekvencích: 5 kHz, 2,4 GHz, Bluettoth. Novinkou je pak snímání tepu na zápěstí či na paži, které obstarává soustava optických snímačů.

 • Běžecké snímače

  Běžecké snímače Polar poskytují nejpřesnější možnou okamžitou zpětnou vazbu o rychlosti, vzdálenosti, frekvenci i délce kroku při chůzi či při běhu. Pro precizní běžecký trénink neexistuje lepší nástroj než sporttester Polar v kombinaci s běžeckým snímačem rychlosti!

 • Cyklistické doplňky

  Nejrychlejší a nejpřesnější možnou odezvu při jakékoliv cyklojízdě přinášejí cyklistické doplňky Polar. Zajímá Vás aktuální či průměrná rychlost, celková vzdálenost, délka úseku, frekvece šlapání či silový výkon? Zde si určitě vyberete!

 • GPS senzory

  S GPS senzory Polar se neztratíte - máte neustálý přehled o rychlosti, vzdálenost a své aktuální poloze (u vybraných modelů) při jakékoliv outdoorové aktivitě, ať už frčíte na in-line bruslích, zdoláváte veslařský kanál nebo dobýváte sněhové pláně na běžkách či sjezdovkách!

 • PC Interface

  Polar nabízí několik přenosových technologií, pomocí nichž můžete výsledky svého tréninku přenést do PC pro podrobnější analýzu a dlouhodobou archivaci.

 • Software

  Polar nabízí uživatelům svých produktů mnoho aplikací a programů pro stolní počítače, přenosné notebooky či mobilní telefony.

  Mějte své tréninkové pokroky stále na očích, stále po ruce!

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek