Multisport

Multisportovní sporttestery Polar oceníte především při sportovních aktivitách, při nichž Vás kromě měření tepu zajímá také absolvovaná vzdálenost, dosažené mezičasy, rychlost, kadence, pozice v terénu a další tréninkové údaje.

Multisport Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • POLAR Vantage

  Špičkové multisportovní hodinky s řadou funkcí, nad nimiž konkurence bledne závistí: výdrž baterie až 40 hodin plného příjmu GPS, fúzní technologie optického měření tepu (kombinace optických čidel a dotykových bodů), měření běžeckého výkonu na zápěstí (údaje z GPS a barometru)...

 • Polar V800

  Polar V800 je výjimečný sporttester s výjimečnou výbavou, výjimečnými funkcemi, výjimečným designem a výjimečnými možnostmi… pro výjimečné lidi, pro Vás! Již v základní výbavě přichází Polar V800 s několika převratnými novinkami. Využívá čipovou technologii SIRF IV, díky níž vyhledává signál GPS daleko rychleji a hůře ho ztrácí i v terénu se špatným pokrytím satelity. Raritou jest také použitá zabudovaná dobíjecí Li-Pol baterie, která oproti hojně rozšířeným Li-Ion bateriím daleko méně podléhá opotřebení a má několikanásobně delší životnost.

 • Polar M430

  Unikátní spojení elegantního designu, integrované GPS a technologicky vyspělých funkcí pro cvičení a sport. Jedná se o další sporttester se zabudovaným GPS a nepřetržitým monitoringem pohybové aktivity (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). V terénu měří Vaši rychlost, vzdálenost i nadmořskou výšku a pomáhá nalézt cestu zpět domů. Otestuje Vaši kondici a sleduje také délku a kvalitu spánku. Snímání tepové frekvence přímo ze zápěstí díky šesti optickým čidlům na spodním krytu hodinek.

 • Polar RS800CX

  „Mám velmi jednoduchý vkus – spokojím se vždy s tím nejlepším!“ Přesně to si může říci každý uživatel špičkového sporttesteru Polar RS800CX, který nabídkou svých funkcí vyhoví každému profesionálovi i hobby sportovci!

 • Polar RC3 GPS

  Historicky první Polar s integrovaným GPS přepsal dějiny! Polar RC3 GPS využívá nejnovější čipovou technologii SIRF IV, díky níž vyhledává signál GPS daleko rychleji a hůře ho ztrácí i v terénu se špatným pokrytím satelity. Raritou jest také použitá zabudovaná dobíjecí Li-Pol baterie, která oproti hojně rozšířeným Li-Ion bateriím daleko méně podléhá opotřebení a má několikanásobně delší životnost.

 • Polar RCX3

  Multisportovní hodinky Polar RCX3 oceníte při různorodých indoorových i outdoorových sportovních aktivitách, kdy Vám poskytnou okamžitou zpětnou vazbu o Vašem těle. Ať už preferujete běhání, cyklistiku, lyžování, kolečkové brusle nebo jste spíš fanda do fitness aktivit a týmových sportů, Polar RCX3 nezklame nikoho a stane se brzy Vaším nejoblíbenějším tréninkovým parťákem!

 • Polar RCX5

  Pokud hledáte opravdu špičkový sporttester bez kompromisů, pak můžete přestat hledat… Polar RCX5 je nadupaná mašinka pro triatlonisty, běžce, cyklisty a všechny sportovce, kteří chtějí dovést svůj trénink k dokonalosti. Splňuje i ty nejnáročnější požadavky, které byste mohli na sportovní hodinky klást. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už ho nesundáte z ruky při jakýchkoliv indoorových i outdoorových sportovních aktivitách!

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky