Seznam produktů výrobce SensLab

SensLab = měření laktátu s německou kvalitou!

Firma SensLab GmbH byla založena v roce 1995. Vyvíjí a vyrábí chemické senzory pro jednorázové či opakované použití, které jsou používány v oblasti bio-technologie a lidské diagnostiky.

Pod vedením generálního ředitele Dr. Bernda Grundiga pracuje tým 15 vysoce kvalifikovaných vědců na aktuální produktové řadě mezinárodních projektů výzkumu a vývoje a inovačních technologií.

Know-how je výsledkem široké škály sítí vědecké spolupráce a mnoho let zkušeností v oblasti výzkumu bio-senzorů, bio-analýzy, proteinů a elektro-chemie. Důležitá technologická řešení jsou patentována v Německu, Evropě a ve Spojených státech.

SensLab má výrobní odvětví s poloautomatickým zařízením pro výrobu senzorů. Jeho výzkumné laboratoře jsou dobře vybaveny a řízeny podle nejvyšších standardů kvality.

V roce 2005 se akcionářem firmy SensLab stala německá společnost EKF diagnostic. Obě firmy spojují své síly při vývoji nových produktů ve snaze vyvinout nejlepší kombinaci mokrých chemických analyzátorů, fotometrické a testovacích proužků pro budoucí požadavky trhu.

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.